PL   

Zespół Szkół - Stubno
Witamy na naszej stronie internetowej

Walentynki z Babcią i Dziadkiem

kl. "0"

kl.I

kl.II

kl.III

W dniu 15 lutego 2017 r. o godzinie 10.00 w Remizie Strażackiej w Stubnie odbyła się impreza "Walentynki z Babcią i Dziadkiem".

W dniu 15 lutego 2017 r. o godzinie 10.00 w Remizie Strażackiej w Stubnie odbyła się impreza "Walentynki z Babcią i Dziadkiem".  Na uroczystość zaproszeni zostali wszyscy seniorzy, którzy zamieszkują w gminie. Program artystyczny przygotowały dzieci klas 0-III z Zespołu Szkół w Stubnie pod kierunkiem swoich wychowawczyń. Zebranych seniorów i wszystkich gości powitał dyrektor szkoły mgr Daniel Zielenkiewicz, który w imieniu organizatorów: nauczycieli, oraz pracowników Gminnego Ośrodka Kultury w Stubnie, złożył serdeczne życzenia wszystkim Seniorom. Również dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Stubnie p. Danuta Ochenduszkiewicz  dołączyła się do życzeń.

Frekwencja była wspaniała. Sala Remizy Strażackiej wypełniła się po brzegi.  Przybyło około100 osób. Dziękujemy im za to. Gorące słowa podziękowania należą się również rodzicom, którzy nie tylko dowieźli honorowych gości na uroczystość, ale okazali dużą pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu imprezy.

 W pięknie udekorowanej sali dzieci  z najmłodszych klas przygotowały wspaniałe występy artystyczne przepełnione radością, śpiewem, tańcem i muzyką.Nasi wychowankowie chcieli wyrazić swoją miłość, wdzięczność i szacunek kochanym Seniorom.

 

  Rzęsiste brawa w czasie występu wskazywały, że publiczność bawiła się doskonale. Program artystyczny zapewnił przybyłych gości o tym, że ich wnuczęta nie tylko osiągają wspaniałe wyniki w nauce, ale również posiadają zdolności muzyczne oraz aktorskie.

W II części uroczystości goście zostali obdarowani walentynkowymi sercami,  kwiatkami, laurkami, prezentami, oraz słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców uczniów klas 0-III.

 

 

 

 

zdjęcia i filmy