PL   

22 stycznia 2019 r.

Dzień Babci i Dziadka w Stubnie 2019 r.

W dniu 22 stycznia 2019 r. w Remizie Strażackiej w Stubnie odbyła się impreza z okazji „ Dnia Babci i Dziadka”.

 

Przygotowany przez dzieci  program artystyczny poprzedziło wystąpienie dyrektora szkoły p. Daniela Zielenkiewicza, który przywitał gości, oraz złożył im życzenia.  Seniorzy bardzo licznie przybyli w tym dniu do remizy, aby móc obejrzeć występy dzieci   i cieszyć się swoim świętem

W programie wystąpili najmłodsi uczniowie naszej szkoły, którzy zaprezentowali program słowno- muzyczny i chwalili się swoimi talentami wokalnymi, tanecznymi  i aktorskimi.

Widownia nagrodziła małych artystów gromkimi brawami. Dzieci odwdzięczyły się własnoręcznie przygotowanymi prezentami               i uściskami.


Po części artystycznej wszyscy obecni goście zaproszeni zostali na poczęstunek, który przygotowali rodzice naszych uczniów.

 

Dziękujemy z wspaniały dzień i występ dzieci, zorganizowany przez nauczycielki z oddziałów przedszkolnych -p.Bożenie Serafin,p. Justynie Piecuch, nauczycielki z klas :          1- p.Elżbiecie Musiał, kl.2-p. Elżbiecie Adamskiej, kl.3-p.Marii Bącal, osobom z pomocy technicznej i oprawy muzycznej:p.Hubertowi Niebieszczańskiemu wraz z uczniami,a przede wszystkim Radzie Rodziców i każdemu rodzicowi, który poświęcił swój czas na pomoc w przygotowaniu poczęstunku i imprezy .


Dziękujemy Dyrektor GOK w Stubnie- p.Danucie Ochenduszkiewicz za pomoc                       w organizacji i udostępnienie sali.

 

 

 

Słowa uznania i podziękowania dla każdej Babci i Dziadka za przybycie na uroczystość. 

 

Do zobaczenia w przyszłym roku