PL   

Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Stubnie

Szlachetna Paczka 2018 w Szkole Podstawowej w Stubnie

Już po raz kolejny Szkoła Podstawowa w Stubnie włączyła się w ogólnopolski projekt społeczny pod hasłem SZLACHETNA PACZKA. Projekt ten obejmuje działania mające na celu wsparcie osób znajdujących się w trudnej sytuacji. W ramach Szlachetnej Paczki darczyńcy przygotowują pomoc dedykowaną konkretnej rodzinie, mając na uwadze potrzeby tej rodziny.

 Szkoła zgłosiła rodzinę, która znalazła darczyńcę i otrzymała Szlachetną Paczkę. Ponadto uczniowie zbierali żywność i środki chemiczne dla rodziny z terenu naszej gminy.

8 grudnia w trakcie Finału Szlachetnej Paczki wolontariusze dostarczyli pomoc rodzinom potrzebującym wsparcia.

Gorąco dziękujemy wszystkim uczniom i ich rodzicom za solidarność społeczną i wsparcie szlachetnej inicjatywy. Z całego serca dziękujemy także Darczyńcy, który przygotował Szlachetną Paczkę dla zgłoszonej przez nas rodziny. Paczka przygotowana z ogromną pieczołowitością jest ogromnym wsparciem nie tylko materialnym, ale także wyrazem solidarności i empatii ze strony Darczyńcy.

Szlachetna Paczka, w którą Darczyńca oprócz zwykłych produktów włożył serce, sprawiła ogromną radość obdarowanej rodzinie dając jej wsparcie w codziennej walce z własnymi ograniczeniami.

Koordynatorem działań Szlachetnej Paczki w Szkole Podstawowej w Stubnie jest wolontariusz Szlachetnej Paczki pani Renata Wiątek.