PL   

2019

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019

19 czerwca 2019 roku to wyjątkowy dzień dla wszystkich szkół, w tym uczniów, rodziców i nauczycieli.

Po mszy świętej w kościele parafialnym w Stubnie uroczystość ukoronowania całorocznej pracy społeczności szkolnej przeniosła się do szkoły.

W sali gimnastycznej Dyrektor Szkoły – Pan Daniel Zielenkiewicz przekazał ogromnej rzeszy Rodziców podziękowania i gratulacje za współpracę i pomoc szkole, a następnie z nieukrywaną dumą i radością wręczył świadectwa z wyróżnieniem, nagrody książkowe, stypendia oraz dyplomy i statuetki za sukcesy sportowe i naukowe.

Padały słowa podziękowań i gratulacji. Po wystąpieniu Przewodniczącego Rady Gminy – pana Tomasza Serafina oraz Przewodniczącej Rady Rodziców – pani Joanny Wojciechowskiej nastąpiło pożegnanie klas trzecich gimnazjum oraz klas ósmych z wychowawcami                       i nauczycielami.

W takiej chwili gasły smutne wspomnienia, pozostało wzruszenie i prawdziwe, szczere życzenia. Oby tym młodym ludziom otwierały się szerokie możliwości życiowe, a ich drogi znaczyły piękne ślady ich postaw i czynów.

Dziękujemy dyrektorowi, uczniom, rodzicom, nauczycielom, wszystkim pracownikom szkoły za wytężoną pracę, wzajemną życzliwość lub wyrozumiałość. Życzymy Wam zasłużonego odpoczynku, spokojnej refleksji i odbudowania sił. Do zobaczenia na wakacyjnych szlakach lub po wakacjach!

 

Więcej zdjęć