PL   

Znakomity występ naszych dzieci z klasy II na Olimpiadzie Stowarzyszenia Pedagogiki Celestyna Freineta

Znakomity występ naszych dzieci z klasy II- wych.p.Ela Musiał, na Olimpiadzie Stowarzyszenia Pedagogiki Celestyna Freineta Gratulacje,podziękowania i brawa dla organizatorów i uczestników


W środę - 18 września, gościnna szkoła w Lesznie była gospodarzem XVI Powiatowej Olimpiady Sportowej pod hasłem "Igrzyska Radości Zdrowiem Przyszłości" (podobnie jak nasza szkoła dwa lata temu). Wzięli w niej udział nauczyciele zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Animatorów Pedagogiki Celestyna Freineta - Grupa Przemyśl wraz ze swoimi uczniami              z klas I-III.

Naszą szkołę pięknie reprezentowała klasa II zajmując III miejsce.


Dzieci konkurowały ze sobą w czterech konkurencjach: bieg sztafetowy, przewlekanie szarfy, bieg w workach i dodawanie skoków. Julia Harłacz, Klaudia Litwin, Zuzia Smyk, Kuba Banasiak, Gabryś Łamasz i Kuba Serafin wspaniale konkurowali z dziećmi z innych szkół,     a klasowi koledzy mocni ich dopingowali. Ciepła herbata i poczęstunek były w ten chłodny dzień wspaniałą dawką cukru.

Medale, dyplomy i otrzymany puchar były nagrodą za trud dzieci. Składamy podziękowanie dla Pani Zofii Wasiewicz właścicielki Piekarni w Stubnie oraz dla Pani Sabiny Wasiewicz za okazaną już nie po raz pierwszy pomoc, wsparcie i przekazany dar serca dla dzieci.


Gratulacje,podziękowania i brawa dla organizatorów,sponsorów i uczestników