PL   

Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Stubnie

Konkursy


Uczniowie Szkoły Podstawowej w Stubnie wzięli udział w pierwszym etapie IV Ogólnopolskiego Konkursu Wielka Liga Czytelników. Polegał on na indywidualnym zdobywaniu sprawności czytelniczych poprzez czytanie proponowanych przez Organizatorów książek i rozwiązywanie przygotowanych do nich testów.

czytaj więcej »

 

Kamila Szpunar uczennica klasy 8 uzyskała wspaniały wynik i została Laureatką

czytaj więcej »

 

Kacper Kolczak uczeń klasy VIII naszej szkoły uzyskał awans do finału wojewódzkiego w ogólnopolskim konkursie historycznym "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego..."

czytaj więcej »

 

Sławek Mokrzycki wyróżniony i zaproszony do Rzeszowa po nagrodę jako laureat Podkarpackiego Stowarzyszenia Samorządów Terytorialnych.

czytaj więcej »

 

11 kwietnia 2018 roku już po raz osiemnasty w naszej szkole, odbył się gminny konkurs matematyczny o tytuł Mistrza Matematyki. Wzięli w nim udział uczniowie z klas trzecich Szkoły Podstawowej w Stubnie, oraz Szkoły Podstawowej w Kalnikowie. Nad przygotowaniem naszych uczniów czuwała wychowawczyni – Elźbieta Musiał. Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy za udział w konkursie.

czytaj więcej »

 

Informujemy, iż Sławek Mokrzycki został laureatem wojewódzkim w konkursie „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego…”

czytaj więcej »

 

W gminnym konkursie ortograficznym zwyciężył uczeń Szkoły Podstawowej w Stubnie Adrian Melnyczek,

czytaj więcej »

 

Już po raz XIII w Szkole Podstawowej w Stubnie odbył się Turniej wierszy jednego poety, który w tym roku poświęcony był twórczości zmarłej niedawno Urszuli Kozłowskiej.

czytaj więcej »

 
 
Strona:  1 2 3 »  (wszystkich: 26) Na stronie: