PL   

Witamy na naszej stronie internetowej

Aktualności


Znakomity występ naszych dzieci z klasy II- wych.p.Ela Musiał, na Olimpiadzie Stowarzyszenia Pedagogiki Celestyna Freineta


Gratulacje,podziękowania i brawa dla organizatorów i uczestników

czytaj więcej »

 

Godz.15.30 -Zebranie z dyrektorem w sali gimnastycznej
Godz.16.30 -Zebrania w klasach z wychowawcami
Zapraszamy

czytaj więcej »

 

Cieszymy się bardzo, iż z nowym rokiem szkolnym rozpoczniemy realizację kolejnego już projektu edukacyjnego z cyklu Erasmus +. Złożony w marcu tego roku wniosek aplikacyjny został oceniony pozytywnie i już od września młodzież naszej szkoły rozpocznie udział w kolejnej fantastycznej przygodzie z nauką w trochę inny, mniej konwencjonalny sposób.

czytaj więcej »

 

Uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2019/2020 odbędzie się 2 września 2019 r o godzinie 8:45 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Stubnie.


Zapraszamy wszystkich uczniów a także rodziców.

czytaj więcej »

 

W meczach i turniejach mogą brać udział zawodnicy i zawodniczki zarejestrowani w systemie, posiadający badania lekarskie i po złożeniu deklaracji przez rodziców.
Nabór cały czas trwa.
Zapraszamy

czytaj więcej »

 

W latach 2016 - 2019 Szkoła Podstawowa im. św Jadwigi Królowej w Stubnie realizowała projekt Erasmus + zatytułowany „ Engagement Equals Inclusion for all” finansowany z pozyskanych środków unijnych w kwocie 98,350 euro z czego, według obliczeń kalkulatora projektowego, 20,125 euro otrzymała nasza placówka. Dokładna data zakończenia projektu to 31. VIII. 2019 – pozostały ...

czytaj więcej »

 

Dziękujemy wszystkim, dzięki którym ten konkurs i wyjazd był możliwy, w tym Kapitule Konkursu "Śladami Generała Klemensa Rudnickiego" w składzie: przewodniczący Profesor Roman Maria Zawadzki oraz członkom: Barbarza Jaroch-Kohut, Magdalenie Wisieckiej, Jerzemu Dobrowolskiemu , Zdzisławowi Szelidze.

czytaj więcej »

 
 
Strona:  1 2 3 »  (wszystkich: 30) Na stronie: