PL   

Erasmus + - Polish crew in action

Mija już pierwszy miesiąc rozpoczętego z dniem 1.09. 2019 nowego projektu Erasmus + „ On the Ark at 5 minutes to 12”, w którym nasza załoga realizowała zaplanowane na wrzesień działania projektowe.

 Uczniowie zapoznali się z portalem społecznościowym e -Twinning, gdzie utworzyli swoje profile i  uczą się, jak korzystać z zamieszczonych tam materiałów. Przeprowadzony został szkolny  konkurs na logo projektu, który jeszcze nie został rozstrzygnięty bo…. wybór nie jest łatwy J. Zwycięskie prace    będą konkurować j na forum międzynarodowym gdzie, poprzez głosowanie online wybierzemy głównego zwycięzcę.


Uczniowie wykonali również piękna gazetkę szkolną korespondującą tematycznie z treścią naszego projektu, a jego  liderzy  w niedzielny wieczór 22.09.2019 odbyli  wideo konferencję, podczas której mieli okazje zobaczyć się „na żywo” a także uzgadniane były szczegóły pierwszej międzynarodowej wymiany uczniów, która odbędzie się już 3 listopada.

Naszą podróż na Arce w towarzystwie kolegów z Niemiec, Norwegii, Włoch i Łotwy rozpoczynamy w gościnnej Rumunii w miejscowości Borsa.