PL   

Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Stubnie

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2019/20, odebranie świadectw, wyróżnień, dyplomów i pamiątkowych statuetek odbyło się w tym roku szkolnym nietypowo, zaraz po mszy św. w kościele parafialnym w Stubnie. Powodem była sytuacja epidemiczna, która wymagała od wszystkich zachowania dystansu i wytycznych sanitarnych.

Pożegnanie klas ósmych i zakończenie roku szkolnego zgromadziło uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły. Dyrektor Szkoły Podstawowej w Stubnie, także Wójt Gminy Stubno, Przewodniczący Rady Gminy oraz Przewodnicząca Rady Rodziców serdecznie pogratulowali uczniom sukcesów w nauce, podziękowali za ogromny wysiłek w nauce i zdalnym nauczaniu w ostatnich miesiącach, a następnie życzyli radosnych i zdrowych wakacji. Podczas rozdania świadectw zarówno uczniowie, jak nauczyciele i rodzice nie kryli wzruszenia i radości    z powodu spotkania się po tak długiej rozłące. Wszyscy wyrazili życzenie otwarcia nowego roku szkolnego w normalnych warunkach. Nauczyciele dziękowali uczniom za wspólny wysiłek            i dyscyplinę w nauce.
Absolwenci szkoły wręczyli wszystkim nauczycielom kwiaty jako wyraz podziękowania za ich pracę.

Życzymy im jak najlepszych wyników z egzaminu i możliwości dalszego kształcenia         w wybranych przez siebie szkołach, a w dalszym życiu wielu sukcesów. Wszystkim życzymy udanych, słonecznych wakacji.