PL   

Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Stubnie

Z kart wspomnień cz.1

W imieniu Organizatorów Zjazdu z okazji 30-lecia ukończenia Szkoły Podstawowej w Stubnie składamy serdeczne podziękowania za udział w I Zjeździe Absolwentów (rocznik ur. 1975r.) który odbył się w dniu 22.08.2020 r. w Stubnie.

 30-lecie ukończenia szkoły podstawowej to szczególna okazja. Podziękowania kierujemy do koleżanek i kolegów z klasy, naszej Wychowawczyni – Małgorzaty Szczygielskiej-Kołacz oraz dyrektora szkoły i zarazem kolegi z Naszej klasy - Daniela Zielenkiewicza, którzy przybyli na zjazd i zechcieli powrócić wspomnieniami do dawnych lat.

Kochani! Było nam bardzo miło Was zobaczyć i gościć w Stubnie, dla wielu z nas - rodzinnej miejscowości. Stworzyliście niezwykłą i niepowtarzalną atmosferę tego spotkania, dostarczyliście dużo radości, a także niezapomnianych wzruszeń, które utrwalą ten czas głęboko w naszych sercach i pamięci.

Dziękujemy naszemu koledze z klasy - Grzegorzowi Wasiewiczowi i „Cukierni u Zosi” za pyszne słodkości

Pragniemy podziękować również właścicielom Restauracji Podkowa oraz jej obsłudze za udostępnienie lokalu i ogródka oraz profesjonalną organizacje przyjęcia.

 

Msza Święta w intencji dziękczynnej w 30 lecie ukończenia szkoły podstawowej oraz w intencji zmarłej koleżanki z klasy Joli Zawardzin odbędzie się w Kościele Parafialnym w Stubnie w dniu 12 września 2020r o godzinie 18.00.

Do zobaczenia za rok na uroczystości z okazji 31-lecia ukończenia szkoły podstawowej (rocznik ur. 1975r.)
Kilka słów od Wychowawczyni:
„Trzydzieści lat temu szkołę w Stubnie ukończyła klasa, z którą związałam się szczególnie. Z moimi uczniami miałam szczęście i zaszczyt uczyć się swego zawodu i cieszyć się sukcesami moich wychowanków, uczestniczyć w niezapomnianych wycieczkach. Mój kwiat młodzieży obdarzył mnie na uroczystości pożegnalnej w ósmej klasie koszem kwiatów. Nigdy nie zapomnę chwili, gdy się z nimi żegnałam. Nie spodziewałam się, że za 30 lat będę miała okazję spotkać ich jeszcze raz. Dziękuję za możliwość uczestniczenia w tym pięknym wydarzeniu, za kwiaty i piękny, pyszny tort! Życzę Wam kolejnych udanych spotkań klasowych i zachęcam inne klasy do uczynienia z nich tradycji w naszej szkole. Zapewniam, że warto! Pozdrawiam też wszystkich, którzy byli nieobecni podczas zjazdu. Pamiętam o Was i pozdrawiam!”
Wasza – na zawsze – M. Szczygielska - Kołacz
Jednocześnie wraz z dyrektorem szkoły zachęcamy absolwentów Szkoły Podstawowej
w Stubnie z innych klas do ‘organizowania się’ i celebrowania rocznicy sukcesu jakim jest ukończenie szkoły podstawowej - warto spotkać się po latach !