PL   

Witamy na naszej stronie internetowej

Aktualności


Internet to przestrzeń, w której każdy nauczyciel znajdzie ciekawe materiały na swoje zajęcia- strony, portale, filmy.

czytaj więcej »

 

W czasie ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych związanego z zagrożeniem epidemiologicznym nauka w Szkole Podstawowej im.św. Jadwigi Królowej w Stubnie jest realizowana na odległość.

czytaj więcej »

 

15 kanałów edukacyjnych i naukowych, które przydadzą się w szkole

czytaj więcej »

 

Lekarze, specjaliści, eksperci WHO wskazują, że wprowadzenie odpowiednich i odpowiedzialnych działań może ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa. Obecna sytuacja epidemiologiczna w Polsce może zagrozić zdrowiu obywateli.

czytaj więcej »

 

Od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone.

czytaj więcej »

 

Zadania wykonane dzisiaj przez dyrektora szkoły, nauczycieli i pracowników obsługi w zakresie profilaktyki chorób grypopochodnych i przestrzegania podstawowych zasad higieny w związku z przypadkami zachorowań na koronawirusa w krajach europejskich:

czytaj więcej »

 

Rekomendacje MEN dla dyrektorów szkół, przedszkoli i placówek oświatowych w zakresie profilaktyki zdrowotnej w związku z pojawiającymi się w niektórych krajach przypadkami koronawirusa

czytaj więcej »

 

Dzisiejsze zajęcia w klasie 1 SP z kodowania, rozwijające kompetencje informatyczne i matematyczne
Dzieci spisują się na medal BRAWO

czytaj więcej »

 

W wyniku konkursu, którego organizatorem jest Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa – Państwowy Instytut Badawczy z siedzibą w Warszawie, przyznano naszej szkole nagrodę, którą będzie pracowania mobilna, składająca się z 16 laptopów umieszczonych w przenośnej szafie z dostępem do Internetu.

czytaj więcej »

 
 
Strona:   « 1 2 3 »  (wszystkich: 29) Na stronie: