PL   

Witamy na naszej stronie internetowej

Aktualności


Po raz kolejny Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej w Stubnie rozpoczęła realizacje europejskiego programu międzynarodowej współpracy szkół Erasmus +. Wspólnie z kolegami ze szkół partnerskich z Niemiec, Łotwy, Norwegii, Rumunii i Włoch poszukiwać będziemy rozwiązań problemów związanych z ochroną środowiska naturalnego, kształtować odpowiednie postawy ...

czytaj więcej »

 

Wydarzenie miało miejsce w piątek, 8 listopada o symbolicznej godz. 11:11.

czytaj więcej »

 

W ramach akcji "Szkoła pamięta" młodzież z p. Barbarą Jaroch- Kohut odwiedziła miejsca pamięci. Uczniowie porządkowali teren i zapalili znicze na cmentarzu wojennym i pod pomnikami na cmentarzu w Stubnie.

czytaj więcej »

 

W dniu 29 października w naszej szkole odbył się turniej szachowy o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej im.św.Jadwigi Królowej w Stubnie p.Daniela Zielenkiewicza.

czytaj więcej »

 

Zamek w Krasiczynie to jeden z najpiękniejszych skarbów architektury renesansowo-manierystycznej w Europie. Został zbudowany na przełomie XVI i XVII wieku przez Stanisława Krasickiego i jego syna Marcina.

czytaj więcej »

 

W dniu 16 października 2019 r. uczniowie naszej szkoły pod opieką Ks.Piotra Krzysika przygotowali Akademię z okazji Dnia Papieskiego .
Wstańcie, chodźmy!
Interpretacja hasła XIX Dnia Papieskiego
Punkt wyjścia: książka – św. Jan Paweł II Wstańcie, chodźmy!...

czytaj więcej »

 

TERMINY:
16, 17 października 2019 r.
13,14, 15 listopada 2019 r.

czytaj więcej »

 

Dzisiejsze zajęcia w klasie 1 SP z kodowania, rozwijające kompetencje informatyczne i matematyczne
Dzieci spisują się na medal BRAWO

czytaj więcej »

 
 
Strona:   « 1 2 3 4 »  (wszystkich: 35) Na stronie: