PL   

Witamy na naszej stronie internetowej

Aktualności


Cel zbiórki:

Droga do samodzielności dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną: zakup i montaż windy

czytaj więcej »

 

Agata Sady i Antonina Grabas w finale wojewódzkim -
Uczennice przygotowywała do konkursu p.Renata Wiątek.
Gratulacje dla uczennic i rodziców.

czytaj więcej »

 

Zapraszamy uczniów klas 6,7,8 i 3 gimnazjum Szkoły Podstawowej imienia Świętej Jadwigi Królowej w Stubnie do wzięcia udziału w konkursie „Śladami Generała Klemensa Rudnickiego”

czytaj więcej »

 

W dniu 22 stycznia 2019 r. w Remizie Strażackiej w Stubnie odbyła się impreza z okazji „ Dnia Babci i Dziadka”.

czytaj więcej »

 

Już po raz kolejny Szkoła Podstawowa w Stubnie włączyła się w ogólnopolski projekt społeczny pod hasłem SZLACHETNA PACZKA. Projekt ten obejmuje działania mające na celu wsparcie osób znajdujących się w trudnej sytuacji. W ramach Szlachetnej Paczki darczyńcy przygotowują pomoc dedykowaną konkretnej rodzinie, mając na uwadze potrzeby tej rodziny.

czytaj więcej »

 

W dniu 13 stycznia 2019 r. w sali GOK Stubno Pan Dyrektor SP Stubno - Daniel Zielenkiewicz powitał serdecznie dostojnych gości i mieszkańców gminy Stubno na uroczystości pt ,, Wieczór z historią".

czytaj więcej »

 

W dniu 11 stycznia 2019 r. o godz. 17:30 w Kościele Parafialnym w Stubnie odbył się " Wieczór kolęd" w wykonaniu dzieci z Oddziału Przedszkolnego z grupy 5 i 6- latków, przygotowany przez panie: Annę Hamzayev, Justynę Piecuch i Bożenę Serafin.

czytaj więcej »

 

7 grudnia 2018 roku mieliśmy przyjemność i zaszczyt gościć w naszej szkole reprezentanta
Stowarzyszenia Dom Słońca pod Sokołem z siedzibą w Starzawie, pana Jerzego Dobrowolskiego - koordynatora projektu:” Upamiętnienie gen. Klemensa Rudnickiego ”

czytaj więcej »

 
 
Strona:   « 1 2 3 4 5 »  (wszystkich: 47) Na stronie: