PL   

Witamy na naszej stronie internetowej

Aktualności


W niedzielę 12 maja 2019 Amelia, Wiktoria, Ola, Dominik i Kuba - ostatnia grupa uczniów Gimnazjum Publicznego w Stubnie wraz z opiekunami wyruszyła na tygodniowy pobyt do Hemel Hempstead w Anglii realizując końcowy etap trwającego trzy lata projektu edukacyjnego Erasmus + „Engagement Equals Inclusion for All”

czytaj więcej »

 

W dniu 29 kwietnia 2019 r.odbyła się w naszej szkole Gala finałowa konkursu :Śladami gen.Klemensa Rudnickiego.
Gala była poprzedzona ogłoszonym kilka miesięcy temu konkursem, następnie oceniono wszystkie prace, wybrano laureatów i osoby wyróżnione.

czytaj więcej »

 

Tym razem w podróż edukacyjną do Anglii wyruszamy razem z Amelką, Olą, Wiktorią, Dominikiem i Kubą.

czytaj więcej »

 

W dniu 13 stycznia 2019 r. w sali GOK Stubno Pan Dyrektor SP Stubno - Daniel Zielenkiewicz powitał serdecznie dostojnych gości i mieszkańców gminy Stubno na uroczystości pt ,, Wieczór z historią".

czytaj więcej »

 

W dniu 11 stycznia 2019 r. o godz. 17:30 w Kościele Parafialnym w Stubnie odbył się " Wieczór kolęd" w wykonaniu dzieci z Oddziału Przedszkolnego z grupy 5 i 6- latków, przygotowany przez panie: Annę Hamzayev, Justynę Piecuch i Bożenę Serafin.

czytaj więcej »

 

Podróżą do niewielkiego, ale przepięknego miasteczka Andenne w Belgii rozpoczęliśmy kolejny etap realizacji naszego projektu „ENGAGEMENT EQUALS INCLUSION FOR ALL”, tym razem ukierunkowaną na użycie nowoczesnych technologii w różnych dziedzinach życia codziennego.

czytaj więcej »

 

Bardzo szybko minęło miłych i pracowitych 5 dni z cudownymi ludźmi z Wielkiej Brytanii, Belgii, Rumunii, Polski.
Thank you to everyone.

czytaj więcej »

 
 
Strona:   « 1 2 3 »  (wszystkich: 30) Na stronie: