PL   

Witamy na naszej stronie internetowej

Aktualności


W dniu 22 stycznia 2019 r. w Remizie Strażackiej w Stubnie odbyła się impreza z okazji „ Dnia Babci i Dziadka”.

czytaj więcej »

 

Już po raz kolejny Szkoła Podstawowa w Stubnie włączyła się w ogólnopolski projekt społeczny pod hasłem SZLACHETNA PACZKA. Projekt ten obejmuje działania mające na celu wsparcie osób znajdujących się w trudnej sytuacji. W ramach Szlachetnej Paczki darczyńcy przygotowują pomoc dedykowaną konkretnej rodzinie, mając na uwadze potrzeby tej rodziny.

czytaj więcej »

 

W dniu 13 stycznia 2019 r. w sali GOK Stubno Pan Dyrektor SP Stubno - Daniel Zielenkiewicz powitał serdecznie dostojnych gości i mieszkańców gminy Stubno na uroczystości pt ,, Wieczór z historią".

czytaj więcej »

 

W dniu 11 stycznia 2019 r. o godz. 17:30 w Kościele Parafialnym w Stubnie odbył się " Wieczór kolęd" w wykonaniu dzieci z Oddziału Przedszkolnego z grupy 5 i 6- latków, przygotowany przez panie: Annę Hamzayev, Justynę Piecuch i Bożenę Serafin.

czytaj więcej »

 

7 grudnia 2018 roku mieliśmy przyjemność i zaszczyt gościć w naszej szkole reprezentanta
Stowarzyszenia Dom Słońca pod Sokołem z siedzibą w Starzawie, pana Jerzego Dobrowolskiego - koordynatora projektu:” Upamiętnienie gen. Klemensa Rudnickiego ”

czytaj więcej »

 

W naszej szkole, właśnie dzisiaj obchodziliśmy Andrzejki.

czytaj więcej »

 

Podróżą do niewielkiego, ale przepięknego miasteczka Andenne w Belgii rozpoczęliśmy kolejny etap realizacji naszego projektu „ENGAGEMENT EQUALS INCLUSION FOR ALL”, tym razem ukierunkowaną na użycie nowoczesnych technologii w różnych dziedzinach życia codziennego.

czytaj więcej »

 

11 listopada 2018 roku świętowaliśmy setną rocznicę odzyskania niepodległości.

czytaj więcej »

 
 
Strona:   « 1 2 3 4 5 6 »  (wszystkich: 53) Na stronie: