PL   

Witamy na naszej stronie internetowej

Aktualności


Cieszymy się bardzo, iż z nowym rokiem szkolnym rozpoczniemy realizację kolejnego już projektu edukacyjnego z cyklu Erasmus +. Złożony w marcu tego roku wniosek aplikacyjny został oceniony pozytywnie i już od września młodzież naszej szkoły rozpocznie udział w kolejnej fantastycznej przygodzie z nauką w trochę inny, mniej konwencjonalny sposób.

czytaj więcej »

 

Uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2019/2020 odbędzie się 2 września 2019 r o godzinie 8:45 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Stubnie.


Zapraszamy wszystkich uczniów a także rodziców.

czytaj więcej »

 

W latach 2016 - 2019 Szkoła Podstawowa im. św Jadwigi Królowej w Stubnie realizowała projekt Erasmus + zatytułowany „ Engagement Equals Inclusion for all” finansowany z pozyskanych środków unijnych w kwocie 98,350 euro z czego, według obliczeń kalkulatora projektowego, 20,125 euro otrzymała nasza placówka. Dokładna data zakończenia projektu to 31. VIII. 2019 – pozostały ...

czytaj więcej »

 

W dniu 13 stycznia 2019 r. w sali GOK Stubno Pan Dyrektor SP Stubno - Daniel Zielenkiewicz powitał serdecznie dostojnych gości i mieszkańców gminy Stubno na uroczystości pt ,, Wieczór z historią".

czytaj więcej »

 

W dniu 11 stycznia 2019 r. o godz. 17:30 w Kościele Parafialnym w Stubnie odbył się " Wieczór kolęd" w wykonaniu dzieci z Oddziału Przedszkolnego z grupy 5 i 6- latków, przygotowany przez panie: Annę Hamzayev, Justynę Piecuch i Bożenę Serafin.

czytaj więcej »

 

Podróżą do niewielkiego, ale przepięknego miasteczka Andenne w Belgii rozpoczęliśmy kolejny etap realizacji naszego projektu „ENGAGEMENT EQUALS INCLUSION FOR ALL”, tym razem ukierunkowaną na użycie nowoczesnych technologii w różnych dziedzinach życia codziennego.

czytaj więcej »

 

Bardzo szybko minęło miłych i pracowitych 5 dni z cudownymi ludźmi z Wielkiej Brytanii, Belgii, Rumunii, Polski.
Thank you to everyone.

czytaj więcej »

 
 
Strona:   « 1 2 3 4 »  (wszystkich: 35) Na stronie: