PL   

Witamy na naszej stronie internetowej

Aktualności


"Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić".
11 października odbyło się w naszej szkole Pasowanie na ucznia i akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

czytaj więcej »

 

W wyniku konkursu, którego organizatorem jest Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa – Państwowy Instytut Badawczy z siedzibą w Warszawie, przyznano naszej szkole nagrodę, którą będzie pracowania mobilna, składająca się z 16 laptopów umieszczonych w przenośnej szafie z dostępem do Internetu.

czytaj więcej »

 

Mija już pierwszy miesiąc rozpoczętego z dniem 1.09. 2019 nowego projektu Erasmus + „ On the Ark at 5 minutes to 12”, w którym nasza załoga realizowała zaplanowane na wrzesień działania projektowe.

czytaj więcej »

 

W dniu 25.09.2019 w Auli Instytutu Muzycznego w Rzeszowie odbyła się piękna uroczystość – Wielka Gala z okazji jubileuszu 100 – lecia istnienia i działalności Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, pod honorowym patronatem małżonki Prezydenta RP Pani Agaty Kornhauser Duda.

czytaj więcej »

 

Uczestniczymy w siódmej edycji Europejskiego Tygodnia Kodowania (#CodeWeek2019), która odbędzie się w terminie 5 – 20 października 2019 roku.

czytaj więcej »

 

W środę 18 września 2019 r. uczniowie klasy VII uczestniczyli w zajęciach pozaszkolnych na terenie Przemyśla.

czytaj więcej »

 

Znakomity występ naszych dzieci z klasy II- wych.p.Ela Musiał, na Olimpiadzie Stowarzyszenia Pedagogiki Celestyna Freineta


Gratulacje,podziękowania i brawa dla organizatorów i uczestników

czytaj więcej »

 

Cieszymy się bardzo, iż z nowym rokiem szkolnym rozpoczniemy realizację kolejnego już projektu edukacyjnego z cyklu Erasmus +. Złożony w marcu tego roku wniosek aplikacyjny został oceniony pozytywnie i już od września młodzież naszej szkoły rozpocznie udział w kolejnej fantastycznej przygodzie z nauką w trochę inny, mniej konwencjonalny sposób.

czytaj więcej »

 
 
Strona:   « 1 2 3 4 »  (wszystkich: 35) Na stronie: