PL   

Witamy na naszej stronie internetowej

Aktualności


Dzisiejsze zajęcia w klasie 1 SP z kodowania, rozwijające kompetencje informatyczne i matematyczne
Dzieci spisują się na medal BRAWO

czytaj więcej »

 

W wyniku konkursu, którego organizatorem jest Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa – Państwowy Instytut Badawczy z siedzibą w Warszawie, przyznano naszej szkole nagrodę, którą będzie pracowania mobilna, składająca się z 16 laptopów umieszczonych w przenośnej szafie z dostępem do Internetu.

czytaj więcej »

 

Mija już pierwszy miesiąc rozpoczętego z dniem 1.09. 2019 nowego projektu Erasmus + „ On the Ark at 5 minutes to 12”, w którym nasza załoga realizowała zaplanowane na wrzesień działania projektowe.

czytaj więcej »

 

Cieszymy się bardzo, iż z nowym rokiem szkolnym rozpoczniemy realizację kolejnego już projektu edukacyjnego z cyklu Erasmus +. Złożony w marcu tego roku wniosek aplikacyjny został oceniony pozytywnie i już od września młodzież naszej szkoły rozpocznie udział w kolejnej fantastycznej przygodzie z nauką w trochę inny, mniej konwencjonalny sposób.

czytaj więcej »

 

Uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2019/2020 odbędzie się 2 września 2019 r o godzinie 8:45 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Stubnie.


Zapraszamy wszystkich uczniów a także rodziców.

czytaj więcej »

 

W latach 2016 - 2019 Szkoła Podstawowa im. św Jadwigi Królowej w Stubnie realizowała projekt Erasmus + zatytułowany „ Engagement Equals Inclusion for all” finansowany z pozyskanych środków unijnych w kwocie 98,350 euro z czego, według obliczeń kalkulatora projektowego, 20,125 euro otrzymała nasza placówka. Dokładna data zakończenia projektu to 31. VIII. 2019 – pozostały ...

czytaj więcej »

 

Podróżą do niewielkiego, ale przepięknego miasteczka Andenne w Belgii rozpoczęliśmy kolejny etap realizacji naszego projektu „ENGAGEMENT EQUALS INCLUSION FOR ALL”, tym razem ukierunkowaną na użycie nowoczesnych technologii w różnych dziedzinach życia codziennego.

czytaj więcej »

 
 
Strona:   « 1 2 3 4 »  (wszystkich: 31) Na stronie: